Zdravá záda u počítače (výukové DVD) Tisk Email
Ergonomie
Napsal uživatel MUDr. Jitka Mašková - Švejdová
Pondělí, 12 Leden 2009 21:19

Výukový program pro všechny lidi, kteří pracují u počítače vznikl ve spolupráci Klubu zdravá záda a videosemináře gymnázia na Jižním Městě. Řeší zcela novým způsobem práci na počítači. Studenti gymnásia dodali navíc akčnost odbornému tématu.

„Jak se máš?"„Bolí mě záda, hlava, motám se."
„Proč trpíš?"„Pracuji na počítači, musím trpět."
„Nemusíš."„Nemusím??? Mám navštívit lékaře?"
„To je dobrý nápad, ale návštěva lékaře, nestačí k tomu, abys byl bez obtíží?"„Co mám tedy pro odstranění obtíží udělat?"
„Seznámit se s Programem Zdravá záda u počítače."„Určitě to bude stačit, abych byl bez obtíží?"
„Vlastnit návod stačit ke zdraví nebude, ale když se jím budeš řídit, nebude ti práce s počítačem škodit."

DVD Zdravá záda u počítače – je možné zakoupit  v Ordinaci léčebné rehabilitace, Hviezdoslavova 520, 149 00 Praha 4 za 150 Kč nebo je možné DVD zaslat poštou na dobírku – 150 Kč + poštovné.